Większość osób woli załatwić sprawę polubownie. W życiu każdego potrafią jednak przydarzyć się sytuacje, w których konieczne jest skorzystanie z porady prawnej, a nawet kompleksowej pomocy doświadczonego prawnika. Jeżeli właśnie stoisz przed takim wyzwaniem i szukasz godnej zaufania kancelarii prawnej, chętnie zaproponujemy Ci nasze usługi. Współpracujemy tylko z doświadczonymi i wykwalifikowanymi prawnikami, a zadowolenie klienta jest dla nas priorytetem. Obsługujemy zarówno spółki, jak i osoby fizyczne. Niezależnie, jak bardzo skomplikowany jest Twój przypadek, chętnie się nim zajmiemy, świadcząc kompleksowe usługi o najwyższym standardzie. Dowiedz się, dlaczego warto skorzystać z pomocy prawnej i kiedy należy to zrobić.

Radca prawny Piastów – czym się zajmuje?


Z pomocy prawnika lub radcy prawnego może skorzystać każdy – zarówno firmy, jak i klienci indywidualni. Wiele osób decyduje się na taki krok, ponieważ ma wątpliwości przed podpisaniem ważnej umowy lub innego dokumentu. I to bardzo dobre rozwiązanie! Dzięki specjalistycznej poradzie prawnej możesz wyeliminować ryzyko popełnienia błędu, którego konsekwencje ciągnęłyby się za Tobą do końca życia. Biorąc pod uwagę skomplikowane przepisy w naszym kraju - które w dodatku potrafią się bardzo szybko zmieniać, nie trudno o niedopatrzenie. Decydując się na skorzystanie z profesjonalnych usług prawniczych, możesz spać spokojnie, a eksperci wyróżniający się mnóstwem wiedzy z zakresu prawa, kodeksów i ustaw, wszystkiego dopilnują i pomogą Ci podjąć najkorzystniejszą decyzję. Warto pamiętać, że nieznajomość prawa nie zwalania z obowiązku przestrzegania go – nawet za nieświadomie popełnione błędy prawne trzeba ponieść konsekwencje. Nic dziwnego, że coraz więcej świadomych tego osób decyduje się na konsultacje z kancelarią prawną. Co możemy Ci zaoferować? Między innymi prowadzimy doradztwo prawne w zakresie weryfikacji umów deweloperskich związanych ze sprzedażą lub kupnem nieruchomości. Świadczymy pomoc prawną w zakresie praw rzeczowych. Naszą specjalnością jest doradztwo biznesowe – sporządzamy niezbędne umowy i regulaminy oraz świadczymy bieżącą obsługę prawną mniejszych, jak i większych firm.

Adwokat Piastów – powierz nam swoją sprawę!


Naszą specjalnością są nie tylko sprawy cywilne i handlowe, ale także spadkowe i rodzinne. Jeśli chodzi o te ostatnie, pomoc doświadczonego prawnika często okazuje się niezastąpiona. Dlaczego? Ponieważ większość osób nie zna przepisów, a nawet jeżeli sprawa dotyczy osoby, która jest biegła w sprawach rozwodowych, kieruje się ona emocjami, co również nie pomaga w podejmowanie rozsądnych decyzji. Większość rozchodzących się małżeństw chciałaby mieć sprawę rozwodową jak najszybciej za sobą, aby rozpocząć nowe życie. Niestety bez pomocy adwokata, postępowanie może ciągnąć się latami – dzieje się tak między innymi przez błędy podczas wypełniania dokumentacji. Dzięki pomocy pracownika unikniesz braków w pozwie rozwodowym i od razu zgromadzisz wszystkie niezbędne informacje – na przykład dotyczące tego, czy strony próbowały już rozwiązać swój spór. Bez tych danych sąd może uznać, że pozew jest niepełny i wezwać strony do jego uzupełnienia, co tylko przedłuży całe postępowanie nawet o kilka tygodni. Radca prawny Pruszków nie tylko pomaga w przygotowaniu dokumentów, ale może towarzyszyć stronie na rozprawie sądowej, a nawet całkowicie ją zastąpić w części posiedzeń, dzięki czemu nie będzie musiała spotykać się ze swoim byłym współmałżonkiem.

Radca prawny Piastów – czego możesz się spodziewać?


Czego możesz oczekiwać, podejmując współpracę z naszą kancelarią radcy prawnego? Indywidualnego podejścia, wysokiej jakości usług oraz komfortowej i godnej zaufania atmosfery. Zdajemy sobie sprawę, że świat prawnych określeń może być dla większości osób skomplikowany, dlatego dokładamy starań, aby przekazywać informacje w sposób czytelny i zrozumiały. Nasi klienci od samego początku są informowani o wszystkich czynnościach i czasie ich trwania, a także ewentualnych konsekwencjach podejmowanych działań – mają pełną kontrolę nad przebiegiem sprawy. Zapraszamy Cię do kontaktu już teraz, a zagwarantujemy Ci, że Twoja sprawa stanie się dla nas priorytetem!