Kancelaria Radcy Prawnego Klaudia Klaudel założona została w 2013 roku przez Radcę Prawną Klaudię Klaudel. Kancelaria tworzy zgrany zespół adwokatów i radców prawnych nakierunkowanych na świadczenie na najwyższym poziomie usług prawnych zarówno dla osób fizycznych jak i spółek Kancelarię tworzy zespół profesjonalnych prawników, radców prawnych oraz adwokatów, niekierunkowanych na świadczenie Państwu kompleksowej obsługi prawnej na najwyższym poziomie, przy pełnym uwzględnieniu interesów naszych Klientów. Kancelaria specjalizuje się w sprawach sądowych, reprezentujemy naszych Klientów na każdym etapie postępowania sądowego przed sądami wszystkich instancji na terenie Warszawy, jak również całej Polski. Wygrane sprawy w sądzie dają nam przekonanie że warto poświęcić czas i zlecić prowadzenie sprawy profesjonaliście, aby dochodzić swoich roszczeń przed sądem. W relacjach z Klientem kierujemy się zasadami wzajemnego zrozumienia, empatii, indywidualnego podejścia do każdej zleconej nam sprawy oraz pełnej dyskrecji w zakresie powierzonych nam spraw. Doskonale rozumiemy, że przepisy prawne są na tyle skomplikowane, a nasi Klienci potrzebują jasnej i zrozumiałej pomocy prawnej

Dzięki dużemu zaangażowaniu w powierzone nam sprawy, wiedzy i doświadczeniu naszych prawników cieszymy się uznaniem naszych Klientów, co daje nam prawnikom ogromną satysfakcję. Zaufaj Nam i Ty. Radca prawny Warszawa Bemowo Batalionów Chłopskich 87 B lok 67 01-307 Warszawa Tel. 793-188-899

Profesjonalna pomoc radcy prawnego, który dba o stałą aktualizację swojej wiedzy, jest nie do przecenienia. W wielu sytuacjach przed podpisaniem umowy kluczowe jest upewnienie się, że jest ona zgodna z prawem i w całości zabezpiecza Twoje interesy. W wielu innych sytuacjach ważne okazuje się opracowanie odpowiednich pism, umów czy wezwań i radca prawny jest w stanie udzielić potrzebnego wsparcia. Sprawdź, kiedy warto udać się do kancelarii i dlaczego warto postawić właśnie na naszą.

Radca prawny Warszawa Bemowo – kim jest i w jakich sytuacjach pomoże?


Radca prawny Warszawa Bemowo to osoba, która ukończyła studia prawnicze, ukończyła aplikację radcowską i zdała państwowy egzamin zawodowy, w tym na bieżąco aktualizuje swoją wiedzę, poprzez obowiązek doskonalenia zawodowego organizowanego przez poszczególne Izby Radców Prawnych. W każdej sytuacji możesz liczyć na profesjonalne porady prawne, udzielane przez osobę o odpowiednich kompetencjach. Wśród najczęściej wykonywanych przez radcę prawnego zadań bez wątpienia warto wymienić usługi z zakresu doradztwa prawnego: to jest: udzielanie porad prawnych, sporządzanie pisemnych opinii prawnych, sporządzanie pism procesowych do sądu, reprezentowanie Klientów przed sądami powszechnymi oraz organami administracji państwowej, jak również udział w negocjacjach celem polubownego załatwienia sprawy, czy w mediacjach. Fachowo przygotowane dokumenty oddziałują z większą mocą, przez co rośnie prawdopodobieństwo polubownego rozwiązania sprawy, zanim jeszcze trafi ona na ławę sądową.

Kiedy radca prawny, a kiedy adwokat Warszawa Bemowo?


Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się na odwiedzenie kancelarii adwokackiej, czy radcy prawnego, będziesz mieć do czynienia z fachowcem, który ukończył stosowne studia i może Ci udzielić zgodnej z prawem porady. W naszej kancelarii współpracujemy na stałe zarówno z radcami prawnymi jak i adwokatami (zarówno adwokat jak i radca prawny może reprezentować klientów przed sądami w różnych sprawach, w tym także w sprawach karnych). Jedyną różnicą między zawodem radcy prawnego a adwokatem jest to iż radca prawny może być zatrudniony w przedsiębiorstwie, urzędzie, ministerstwie na podstawie umowy o pracę a adwokat już takiej możliwości nie ma.

Radca prawny Warszawa Bemowo – wypróbuj nasze usługi!


Dlaczego warto zwrócić się właśnie do nas, poszukując godnego zaufania radcy prawnego? Ponieważ naszym klientom możemy zagwarantować nie tylko doświadczenie i znajomość aktualnych przepisów prawnych, ale również indywidualne podejście do każdego z nich. Rozumiemy, że zmaganie się ze skomplikowanymi zapisami prawnymi może być zniechęcające lub przytłaczające, dlatego staramy się prosto i zrozumiale tłumaczyć podejmowane działania oraz wspólnie opracowywać plan działania. Działamy wielopłaszczyznowo – u nas znajdziesz pomoc z zakresu prawa rodzinnego, cywilnego, pracy, spadkowego, obsługi nieruchomości, dochodzenia swoich praw w sporach z ZUS czy ubiegania się o należne odszkodowania od pracodawcy. Jeśli więc potrzebna Ci kancelaria adwokacka Warszawa, doświadczony radca prawny, albo po prostu dobry prawnik, któremu możesz zaufać, to świetnie trafiłeś. Gwarantujemy Ci najwyższej jakości obsługę, pełne zaangażowanie w Twoją sprawę, doświadczenie i sprawną obsługę – a to wszystko w przystępnych cenach i w Twojej okolicy. Zapraszamy do współpracy!