W życiu każdego z nas pojawiają się sytuacje, w których warto skorzystać z pomocy prawnej. Osoby prowadzące firmę mają do czynienia z wieloma formalnościami prawnymi. Rozwód, podział majątku czy sprawy alimentacyjne dotyczą szerokiego grona osób. Każdy może też otrzymać spadek lub starać się o odszkodowanie. W tych oraz wielu innych sytuacjach nieoceniona okazuje się pomoc doświadczonego adwokata lub radcy prawnego. Decydując się na skorzystanie z usług naszej kancelarii, możesz liczyć na profesjonalną pomoc. Dowiedz się o niej więcej!

Radca prawny Ostrowiec Świętokrzyski – prawo pracy i doradztwo biznesowe


Wsparcie doświadczonego prawnika w sprawach biznesowych potrafi być nieocenione – coraz częściej świadome są tego zarówno małe firmy, jak i duże przedsiębiorstwa. Doradztwo biznesowe to nic innego jak zestaw usług, które mają na celu doprowadzić do poprawy sytuacji gospodarczej. Mogą one wpływać na zwiększenie potencjału rozwojowego firmy, jej zysków czy też obniżenie kosztów i dotarcie do potencjalnych klientów. Jeśli chodzi o sprawy handlowe, to w zakres naszych usług wchodzi między innymi sporządzanie umów, uchwał czy regulaminów w zakresie działalności spółki. Świadczymy też bieżącą obsługę w zakresie rejestracji spółek prawa handlowego oraz zgłaszamy zmiany do KRS. Z chęcią reprezentujemy klientów w sporach sądowych z pracownikami lub kontrahentami zawsze, jeżeli nadarzy się taka potrzeba. Nasza kancelaria prawna specjalizuje się też w prawie pracy, którego zadaniem jest regulacja stosunków pracy pomiędzy pracownikiem i pracodawcą. Dzięki naszej pomocy, wielu klientom udało się już polubownie załatwić niejedną sprawę.

Porady prawne Ostrowiec świętokrzyski – prawo rodzinne


Bardzo szeroką dziedziną prawa jest prawo rodzinne. Klienci bardzo często zwracają się do nas o fachową poradę lub poprowadzenie całej sprawy z tego zakresu. Nawet osoby, które starają się omijać kancelarie prawne szerokim łukiem, mogą w swoim życiu mieć do czynienia z sytuacją taką jak rozwód, podział majątku, separacja, alimenty czy sprawowanie opieki nad dziećmi. Najczęściej to bardzo delikatne przypadki, które wiążą się z dużym ładunkiem emocjonalnym uniemożliwiającym obiektywne spojrzenie. Nic dziwnego, że wiele osób w takiej sytuacji czuje się zagubionych. Jeżeli właśnie stoisz przed trudną sprawą z zakresu prawa rodzinnego, chętnie posłużymy Ci fachową poradą. Zakres naszych usług w tej kwestii jest kompleksowy. Zajmujemy się prowadzeniem spraw o rozwód i separacje oraz reprezentujemy naszych klientów w sądzie. Udzielamy pomocy w gromadzeniu materiału dowodowego, co jest szczególnie istotne, jeżeli w grę wchodzi rozwód z orzeczeniem o winie – w tym celu możemy nawet skorzystać z pomocy doświadczonego detektywa. Ponadto prowadzimy doradztwo prawne w zakresie rozdzielności majątkowej, ograniczenia władzy rodzicielskiej czy kwestii świadczeń alimentacyjnych.


Radca prawny Ostrowiec Świętokrzyski – szeroki zakres usług

Jeżeli szukasz kompleksowego wsparcia w zakresie prawa, to doskonale trafiłeś! Posiadamy duże doświadczenie i specjalistyczną wiedzę z wielu dziedzin prawa. Zakres naszych usług jest naprawdę szeroki, chętnie udzielimy Ci fachowej porady nie tylko dotyczącej prawa rodzinnego czy prawa pracy. Zajmujemy się też sprawami cywilnymi oraz spadkowymi. Świadczymy kompleksową pomoc w zakresie nieruchomości oraz sporządzamy odwołania od decyzji administracyjnych. Naszą specjalnością są ubezpieczenia społeczne. Niezależnie, z jakim problemem natury prawnej się zmagasz, możesz liczyć na naszą profesjonalną pomoc. Zachęcamy Cię do kontaktu!