Klaudia Klaudel

Radca Prawny


Klaudia Klaudel – Radca Prawny, wpisana na listę Radców Prawnych Okręgowej Izby Radców Prawnych w Warszawie pod nr wpisu WA-8659. Ukończyła z wynikiem bardzo dobrym Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Doświadczenie zawodowe zdobyła pracując jako prawnik w kancelariach adwokacko-radcowskich w Warszawie i Jeleniej Górze oraz pracując jako prawnik w Ministerstwie Gospodarki, gdzie reprezentowała Ministra Gospodarki w zakresie spraw należących do właściwości tego urzędu. Uczestniczyła między innymi w pracach komisji legislacyjnej Rządowego Centrum Legislacji oraz Komisji Sejmowej Przyjazne Państwo, w tym w pracach legislacyjnych nad ustawą z dnia 25 marca 2011 roku o ograniczaniu barier administracyjnych dla obywateli i przedsiębiorców, w tym opracowywała zmiany przepisów do Kodeksu Spółek Handlowych w zakresie możliwości przekształcenia spółdzielni pracy w spółkę

Jest prawnikiem procesowym, specjalizuję się w prawie cywilnym, prawie rodzinnym (prowadzenie spraw rozwodowych, alimentacyjnych, spraw o podział majątku), prawie spadkowym, prawie pracy i prawie nieruchomościowym.

Do każdej zleconej jej sprawy podchodzi z dużym zaangażowaniem, a każda wygrana sprawa daje jej ogromną satysfakcję i wiarę w to, że warto walczyć o swoje prawa przed sądem.


Ostatnie Tweety

Kontakt

  • Adres: ul. Batalionów Chłopskich 87B m.67,

    01-307 Warszawa, Polska

  • Telefon: +48 793 188 899

  • Email: klaudia.klaudel@gmail.com

Obserwuj